RT0402CRD07309RL
MFR.Part #
RT0402CRD07309RL
JLCPCB Part #
C4281075
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS