RC0603DR-077R15L
MFR.Part #
RC0603DR-077R15L
JLCPCB Part #
C4287956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS