RT0805WRE077K15L
MFR.Part #
RT0805WRE077K15L
JLCPCB Part #
C1710668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS