AF164-FR-0714R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF164-FR-0714R3L
JLCPCB Part #
C1739070
Package
0603x4
Description
14.3Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS