RT1206WRB0728KL
MFR.Part #
RT1206WRB0728KL
JLCPCB Part #
C4174302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS