RT0805WRE076K49L
MFR.Part #
RT0805WRE076K49L
JLCPCB Part #
C4279655
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS