RSF1WSJT-52-18K
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-18K
JLCPCB Part #
C1379066
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS