RT0805WRE0732R4L
MFR.Part #
RT0805WRE0732R4L
JLCPCB Part #
C1710768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS