KTR10EZPF9313
MFR.Part #
KTR10EZPF9313
JLCPCB Part #
C3943805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS