AF0201FR-0775RL
MFR.Part #
AF0201FR-0775RL
JLCPCB Part #
C20143898
Description
-55℃~+155℃ 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS