RT0805WRE072K4L
MFR.Part #
RT0805WRE072K4L
JLCPCB Part #
C4049621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS