FMP300FBF73-1K69
MFR.Part #
FMP300FBF73-1K69
JLCPCB Part #
C1386145
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS