RT0805WRE07274RL
MFR.Part #
RT0805WRE07274RL
JLCPCB Part #
C1711038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 274Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS