RT0805WRE07374RL
MFR.Part #
RT0805WRE07374RL
JLCPCB Part #
C1710656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 374Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS