RT0805WRE0721R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE0721R5L
JLCPCB Part #
C4271226
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS