RT0805BRD071K15L
MFR.Part #
RT0805BRD071K15L
JLCPCB Part #
C865251
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS