RC0402DR-07360RL
MFR.Part #
RC0402DR-07360RL
JLCPCB Part #
C4009729
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS