RT0805WRE0717K4L
MFR.Part #
RT0805WRE0717K4L
JLCPCB Part #
C1710230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS