AA1218FK-0762RL
MFR.Part #
AA1218FK-0762RL
JLCPCB Part #
C1701822
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS