SR1206MR-0736RL
MFR.Part #
SR1206MR-0736RL
JLCPCB Part #
C4130858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS