RT0805WRE0711R3L
MFR.Part #
RT0805WRE0711R3L
JLCPCB Part #
C3982713
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS