RE0805FRE0751RL
MFR.Part #
RE0805FRE0751RL
JLCPCB Part #
C6642206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS