MFR25SFRF52-5K62
MFR.Part #
MFR25SFRF52-5K62
JLCPCB Part #
C1743970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS