RT0805WRE07110RL
MFR.Part #
RT0805WRE07110RL
JLCPCB Part #
C3994843
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS