RT0805WRD079K76L
MFR.Part #
RT0805WRD079K76L
JLCPCB Part #
C1711677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS