RT1206CRB071K54L
MFR.Part #
RT1206CRB071K54L
JLCPCB Part #
C1702641
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS