RT0805WRD0747K5L
MFR.Part #
RT0805WRD0747K5L
JLCPCB Part #
C4203595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS