RT0603DRE07118RL
MFR.Part #
RT0603DRE07118RL
JLCPCB Part #
C2105348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS