HHV-25FT-52-1M37
MFR.Part #
HHV-25FT-52-1M37
JLCPCB Part #
C1388007
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS