RT0805WRD072K61L
MFR.Part #
RT0805WRD072K61L
JLCPCB Part #
C1713792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS