RT0603WRE0728K7L
MFR.Part #
RT0603WRE0728K7L
JLCPCB Part #
C2140779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS