RT0805WRD0710K7L
MFR.Part #
RT0805WRD0710K7L
JLCPCB Part #
C1712080
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS