RT0805WRD0710K2L
MFR.Part #
RT0805WRD0710K2L
JLCPCB Part #
C1715925
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS