RT0805FRD07133RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRD07133RL
JLCPCB Part #
C3928333
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS