RT0805WRC076K2L
MFR.Part #
RT0805WRC076K2L
JLCPCB Part #
C1728879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS