RT0805WRE076K2L
MFR.Part #
RT0805WRE076K2L
JLCPCB Part #
C1710254
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS