RT0805WRC0727R4L
MFR.Part #
RT0805WRC0727R4L
JLCPCB Part #
C1725764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS