AF0201FR-07200KL
MFR.Part #
AF0201FR-07200KL
JLCPCB Part #
C143985
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS