RT0805WRB077K15L
MFR.Part #
RT0805WRB077K15L
JLCPCB Part #
C4030965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS