FMP300FTE73-4K87
MFR.Part #
FMP300FTE73-4K87
JLCPCB Part #
C1389326
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS