RT0805BRB077K15L
MFR.Part #
RT0805BRB077K15L
JLCPCB Part #
C864526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS