RT0805WRB074K53L
MFR.Part #
RT0805WRB074K53L
JLCPCB Part #
C4070196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS