RT0805WRB07237RL
MFR.Part #
RT0805WRB07237RL
JLCPCB Part #
C4024581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS