AT0805BRD0797K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD0797K6L
JLCPCB Part #
C857094
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS