MF0207FTE52-442R
MFR.Part #
MF0207FTE52-442R
JLCPCB Part #
C3564979
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS