RT0805WRB07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB07220RL
JLCPCB Part #
C869653
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS