AA1218FK-071R05L
MFR.Part #
AA1218FK-071R05L
JLCPCB Part #
C4204700
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS