RT0805WRB0712R7L
MFR.Part #
RT0805WRB0712R7L
JLCPCB Part #
C4312317
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS