MFR-12FTF52-12K1
MFR.Part #
MFR-12FTF52-12K1
JLCPCB Part #
C1369681
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS