AF122-FR-071K05L
MFR.Part #
AF122-FR-071K05L
JLCPCB Part #
C1734481
Description
1.05kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS